خرداد ۲۳, ۱۴۰۰
گروه وکلای سنا(دفتر وکالت برادران زینالی) - وکیل متخصص سرقفلی
درباره نویسنده
مطالب مرتبط
8 دیدگاه
 1. 1
  Avatar

  Mlika

  همجنسگرایی بیماری نیست و نمیشه انتخابش کرد که بخوان به خاطرش اعدام شن =\\\\\\\\\\

  پاسخ
  1. 1.1
   Avatar

   مهسا

   موافقم…همجنسگرایی بیماری نیست…من برای نظام این کشور و احکام این دین تاسف میخورم…

   پاسخ
 2. 2
  Avatar

  .ق.الف

  بسمه تعالی
  مسئله مهمی که چه در طول تاریخ و چه درحال حاضر دنیای ما به آن بصورت اصولی و عمیق پرداخته نشده لابی های مخوف و ویرانگر همجنسگرایان در اقتصادو علی الخصوص سیاست است .
  شاید در حکایت های قدیمی پادشاهان و غلام پچگان و شاهد بازی گاه چنان براحتی سخن به میان آمده باشد که هر محقق و بیننده ای را در خصوص عواقب و مجزات آن در دین اسلام به شک اندازد .فی الواقع نژادگرایی و آفت های آن در این منظر از عهد نفوذ مغولان در ملل مسلمان و اسلام آوردن ظاهری تا به گروگان گرفتن دختران پسران اروپای شرقی توسط ترکان عثمانی و در هم آمیختگی حکومت های پس از اسلام در خاور میانه و غلام بچگان ترک که گاه از این راه به مقام امیری میرسیدند و مباح بودن آن برای پادشاهان صفوی به حکم برخی علمای درباری و قاجاریه و ملیجک و ایازهای نوین را هم اکنون نیز در قامت برخی پشتیبانی های مالی و سیاسی و انجمن های شبه فراماسونری (و خود آن انجمن) بتوان به عینه مشاهده نمود .و هرگونه مخالفت و روشنگری را در نطفه توسط آن عشاق شیطانی انتظار داشت .

  پاسخ
 3. 3
  Avatar

  Reyhan

  خداوند متعال هنگام آفرینش، گرایش‌ها، جنسیت، تفاوت‌ها و… خلق کرده و تمامی بندگانش را با تمامی این گرایشات و تفاوت‌ها برگزیده و خلق کرده‌است.
  همجنس‌گرایی بیماری نیست و نوعی گرایش می‌باشد و چه ظالمانه باید نگاه کرد که حکم این گرایش و خلق، اعدام و شکنجه‌های وحشیانه باشد؛ زیرا همجنس‌گرایان نیز مخلوق و آفریده خدا می‌باشند و هیچ‌گونه فرقی بین آنها و گرایشات دیگر نیست!
  اینجاست که باید بپرسیم: تا چه حد تغییر دیدگاه باید داشته باشیم تا به نتیجه‌ای برسیم که این گرایش محترم و بدون اشکال است؟!

  چشم‌ها را باید شست
  جور دیگر باید دید…
  “سهراب سپهری”

  پاسخ
 4. 4
  Avatar

  Hosein

  اونایی که میگن همجنسگرایی بیماری نیست و گرایش هست ، اینا فقط میخوان گناه خودشون رو بشورن ، دیگه بالاتر از قرآن نداریم که گفته قوم لوط به خاطر همجنسگرایی نابود شدن ، خود همجنسگراها میگن ما آفریده شده ی خداوندیم ، یعنی به خدا اعتقاد دارن و از آنجایی که قرآن هم کتاب خداست و در مورد قوم لوت اینجوری گفته . پس بپذیریم که همجنسگرایی بی احترامی به قوانین الهی هست

  پاسخ
 5. 5
  Avatar

  مهسا

  چقدر قلبم میشکنه وقتی اینجور چیزا میبینم ، همجنسگرایی جرم نیست ، بیماری نیست ، کاشکی اینو بفهمید ….

  پاسخ
 6. 6
  Avatar

  یه بنده خدا

  این یه نوع بیماری هست که قابل درمانه و هورمونی و اینا نیست تقصیر رسانست من با لزبین و گی مشکلی ندارم ولی یه مدت درگیر ایلومیناتی ها بودم اهنگ ها رو معکوس میکردم تا پیام های مخفی شون رو پیدا کنم همچنین سریال ها و کارتون های زیادی رو با دقت بالا نگاه میکردم که متاسفانه اونا هم پیام مخفی داشتن مثله مثلت و تک چشم و پرچم ال جی بی تی و همجنسگرا ها اینا رو مغز ما تاثیر میزارن از بچه گی ما نشستیم زیر پایه تلویزیون نتیجش هم شده اینا:)

  پاسخ
 7. 7
  Avatar

  محبوبه طیبی

  اگر شخصی عادی و بادیدگاهی کوچه بازاری تمایلات جنسی خدادادی انسان را مورد ارزیابی متعصبانه قراردهد، به خودش و اطرافیان نزدیکش آسیب رسانده اما کسی که در مقام قانون گذار قرار دارد بواسطه قبول مسئولیت اجتماعی لازم است که علم بروز و بدور از تعصبات داشته باشد.
  تمایلات جنسی خدادادی درست مانند رنگ پوست یا نژاد از اختیار انسان خارج است.
  هموسکشوال، هم جنس گرایی است و با همجنس بازی فرق اساسی دارد. همجنس گرا، اگر شخصی با جنسیت مقابل را کاملا لخت ببیند هیچ برانگیختگی احساسی ندارد، یعنی انتخابی برای امیال جنسی جز همجنس خودش را ندارد، او برای تفریح یا امتحان رابطه با همجنس ویا… رابطه برقرار نمیکند، بلکه غرایز پایه جنسی او چنین طراحی شده.
  برخورد قرون وسطایی یا اعراب جاهلیت با پیشرفت علم و آگاهی انسان امروز در تضاد کامل و طغیان برانگیز است.
  شاید لازم باشد برای دفاع از این انسانها که تنها جرمشان خلقت عجیب و غیرقابل درکشان برای عموم است و جان و زندگیشان در خطر است مانند هاروی میلک در ۱۹۷۲ امریکا قد برافراشت.
  هر انسانی با هر نوع خلقتی از طرف خالق حق حیات پیدا کرده و هیچکس با هیچ تعصبی اجازه ندارد این حق طبیعی را از او بگیرد.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق چاپ برای گروه وکلای سنا محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع و لینک امکانپذیر می باشد© ©