وکیل خوب سرقفلی وکیلی است که تخصص لازم در خصوص مشکل شما را داشته باشد و حتی الامکان مولف و متخصص حوزه مشکل شما باشد فرض کنید یک نفر مشکل سرقفلی یا روابط موجر و مستاجر دارد، در این صورت بهتر است به وکیل متخصص سرقفلی یا وکیلی که در حوزه سرقفلی مولف می باشد مراجعه کند.

اگر شما مشکل املاک دارید بهتر است به وکیل ملکی و سرقفلی یا وکیل ای که در حوزه املاک کتاب های متعددی تالیف کرده و یا چندین سال است در این حوزه کار کرده و کارنامه مثبتی دارد مراجعه کنید.

علاوه بر این شرط تخصص برای انتخاب وکیل خوب دو شرط دیگر نیز لازم است؛

برای راهنمایی و مشاوره با وکیل متخصص می توانید از طریق شماره گیری ۰۲۱۸۸۱۴۰۸۰۸ مشاوره دریافت نمایید.

 وکیل ملکی

در بنیاد بین‌المللی حقوقی سنا متشکل از برادران زینالی و گروهی از وکلای متخصص است که آماده‌اند تا شما را در دعاوی مختلف از جمله دعاوی خانوادگی، سرقفلی، قراردادها، و به خصوص برای مشاوره حقوقی ملکی و همچنین در سایر مسائل همراهی کنند تا به بهترین شکل ممکن به حق خود برسید.

پیچیدگی زیاد قوانین مختلف در دنیای امروز باعث سردرگمی ما می‌شود و به همین جهت بهتر است قبل از اقدام در موارد حیاتی از جمله اقدام به خرید املاک در هر جای دنیا و نیز سایر مسائل همچون دعاوی خانوادگی و غیره حتماً از مشاوره‌ها و خدمات تخصصی گروه وکلای سنا برای دریافت مشاوره ملکی و یا راهنمایی در هر زمینه دیگری استفاده کنید.

تا نتیجه مورد نظرتان حاصل شود مطمئن هستیم که بعداً از خودتان برای استفاده از این مشاوره‌های تخصصی تشکر می‌کنید!

بسیاری از مسائل حقوقی نیازمند تصمیم‌گیری و آماده‌سازی هرچه سریعتر است، بنابراین برای دسترسی هرچه سریع‌تر و راحت‌تر می‌توانید از طریق وب‌سایت با وکلای ما ارتباط بگیرید ویا از طریق شماره گیری۰۲۱۸۸۱۴۰۸۰۸اقدام به دریافت مشاوره نمایید.

مشاوره با وکیل سرقفلی

 

برای دریافت خدمات مشاوره ملکی و سرقفلی آنلاین از طریق شماره فوق استفاده نمایید

پس از برقراری ارتباط با وکیل مورد نظر، پرونده شما به شکل تخصصی بررسی شده و تمامی جوانب برای شما توضیح داده می‌شود تا درک کاملی از شرایط موجود به دست آورید.

پس از آن و در صورت تمایل، نوبت به مشاوره حضوری می‌رسد تا راه‌کارهای ممکن و بهترین رویکردها به شما ارائه شود. به عنوان مثال برای خرید ملک در ترکیه اول باید یک وکیل مشاوره حقوقی ملکی از میان گزینه‌های موجود در وب‌سایت برای خود انتخاب کنید.

پس از آن با قوانین و مقررات مربوط به خرید و فروش املاک و مستغلات و گزینه‌های پیش رو و نیز گزینه‌های موجود و بهترین شیوه انجام این کار آشنا می‌شوید.

در نظر داشته باشید که تمامی مراحل قانونی و اداری توسط گروه وکلاس سنا پیگیری و انجام می‌شود و شما می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی به کارها و امورات خودتان رسیدگی کنید.

البته که مشاوره حقوقی ملکی تلفنی نیز به شکل منظم ارائه می‌شود و توسط اعضای تیم در جریان پیشرفت کار و روند طی شده قرار خواهید گرفت. بنابراین همی می‌توانید.

با خیال راحت پیگیر کارهای خودتان باشید و هم بدون دغدغه مسائل حقوقی و حتی دعاوی خود را به بهترین نحو پیش ببرید.

گروه وکلای سنا با بیست سال سابقه کار در حوزه ی وکالت املاک و سرقفلی جز بهترین های این رشته می باشند. ارائه مشاوره های حقوقی، طرح لایحه و دفاع، راهنمایی در خصوص طرح دعوا، خدماتی می باشد که توسط این مرکز برای افرادی که به دنبال بهترین وکیل ملکی میباشند ارائه میشود.

سرقفلی چیست ؟

در زبان عامه سرقفلی وجهی است که توسط مستاجر سابق به مالک در زمان شروع قرارداد اجاره پرداخت می شود و اگر این وجه پرداخت نشده ی لیکن مستاجر مغازه یا محلی را از مالک اجاره کرده باشد و شروع این اجاره به قبل از قانون روابط موجر و مستاجر ۱۳۷۶ برگردد در این صورت مستاجر دارای « حق کسب و پیشه » است.

بررسی سرقفلی و پیشینه آن در حقوق ایران مبین آن است که همواره بین حقوقدانان و حتی در میان فقها در برداشت از مفهوم سرقفلی اختلاف عقیده وجود داشته است و مطالعه محدود در منشأ مناقشه، حاکی از آن است که این اختلاف ریشه در شباهت مفهومی حق کسب و پیشه و سرقفلی دارد ولی بر اساس قانون سرقفلی بر اساس قانون سال ۷۶ یک مبلغی است که در ابتدای قرارداد اجاره برای موجر و یا مالک پرداخت می شود.

که در هنگام تخلیه مستاجر باید به مستاجر مسترد شود ولی حق و کسب و پیشه و تجارت براساس قانون سال ۵۶ در نتیجه کسب  و اعتبار مستاجر و موقعیت قرارگیری بر محل تجارتی تعلق میگیرد که در صورت تخلیه محل تجارتی به نرخ روز بایستی به مستاجر پرداخت شود.

با توجه به پیچیدگی و فنی و تخصصی بودن قانون در این حوزه  باید قبل از اقدام به هرکاری بایستی ابتدا از وکیل متخصص سرقفلی که توسط گروه وکلای سنا بشما معرفی می شود استفاده نموده و کمک گرفت که در راس وکلای این گروه استاد مهدی زینالی با تالیف چندین کتب سرقفلی صرفا در راستای امورات سرقفلی فعالیت داشته که می توان هم بصورت حضوری و یا تلفنی از تجارب و تخصص استاد بهره مند شد برای راهنمایی می توانید از طریق شماره گیری ۰۲۱۸۸۱۴۰۸۰۸ اقدام نمایید.

داوری چیست؟

اگر طرفین قرارداد بخواهند مسائل و مشکلات اجرایی و تعهدات و تخلفات طرفین را به شخصی که مدنظرشان هست ارجاع دهند می توانند در قرارداد شرط داوری کنند بر اساس این شرط اگر اختلافی پیش بیاید دادگاه صالح به رسیدگی نخواهد بود بلکه آن کسی که به عنوان داور مرضی الطرفین است یا هیئت داوری صالح به رسیدگی خواهند بود.

به عبارت ساده‌تر در واقع داوری انتخاب قاضی خصوصی طرفین است البته رای داوری در مواردی که در ذیل اعلام می شود قابل ابطال است.رای داوری اصولا لازم الاجرا و لازم الاتباع است مگر داور یا در تنظیم رای داوری شرایط ماده ۴۸۹ قانون آیین دادرسی مدنی رعایت نشده باشد.

در این صورت طرفین بعد از ابلاغ رای داوری ۲۰ روز فرجه قانونی دارند دادخواست ابطال رای داوری را به دادگاه عمومی حقوقی تقدیم نمایند.
در این خصوص کتابی تحت عنوان « ابطال رای داوری » به قلم آقای توحید زینالی توسط انتشارات چراغ دانش به چاپ رسیده است پیشنهاد می کنیم این کتاب را مطالعه فرمایید.

نحوه تنظیم عملی قرارداد چگونه است

یکی از موضوعاتی که خیلی مهم است همه عزیزان باید بدانند « نحوه تنظیم قرارداد» هست با هر موضوعی اعم از خرید و فروش ملک یا خرید و فروش ماشین و یا خرید و فروش اجناس باشد و یا قرارداد مشارکت در ساخت باشد یا مشارکت در سرمایه‌گذاری باشد به هر حال باید در تنظیم قرارداد موارد ذیل صریح قید و از آنها رفع ابهام شود.

بنیاد بین المللی حقوقی سنا

گروه وکلای سنا مجموعه ای از وکلای متخصص سرقفلی و ملکی که به عنوان اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی حقوقی در کشور با کار گروه‌های تخصصی در حوزه‌ های مختلف حقوق از جمله: دعاوی ملکی ، دعاوی سرقفلی ، دعاوی خانواده ، دعاوی کیفری  ، قراردادها و داوری زیر نظر اساتید و مولفین نامی کشور عزیزمان ایران از سال ۲۰۱۵  فعالیت خود را شروع نموده است و توانسته در مدت بسیار کوتاه علاوه بر کیفیت بخشی به خدمات حقوقی نیازهای  مردم عزیزمان به خدمات حقوقی را به صورت یکپارچه به لحاظ«تخصص گرایی» برآورده نماید و بدین ترتیب کارنامه ارزشمندی از خود به یادگار بگذارد.