[gravityform id="6" title="true" description="true"]

یکی از مهم‌ترین این مزایا این است که شما نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و همین عامل نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید به میزان زیادی در زمان خود صرفه‌جویی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پاسخ سوالاتی که در این حوزه دارید دست پیدا کنید. مزیت مهم دیگر استفاده از این خدمات این است که شما می‌توانید مطمئن شوید که اطلاعات دریافتی کاملا درست و معتبر هستند.

یک مزیت کلیدی و بسیار مهم دیگر این خدمات این است که شما می‌توانید به پاسخ طیف گسترده‌ای از سوالاتی که دارید دست پیدا کنید. متخصصانی که در مجموعه‌های معتبر مانند مجموعه ما در این زمینه فعالیت دارند معمولا دارای دانش تخصصی و تجربه بسیار زیادی در زمینه مسائل حقوقی مربوط به ملک هستند. همین عامل نیز باعث می‌شود تا بتوانند به‌خوبی شما را در این زمینه‌ها راهنمایی کرده و اطلاعات خوبی را به شما ارائه دهند.

مجموعه ای از مولفین و مدرسین دانشگاهی را برای شما به خدمت گرفته ایم تا در وکالت تخصص همراه شما باشند

شماره تماس مستقیم:02188410057

حق سرقفلی مبلغی است که در ابتدای اجاره مستاجر به موجر و یا مالک پرداخت می کند و در عوض ان پرداخت حقوقی را کسب می کند مثل اینکه در اجاره سالهای بعد حق تقدم داشته باشد.

این مبلغ گاهی به موجر پرداخت می شود از ناحیه مستاجر و گاهی هم از ناحیه موجر به مستاجر پرداخت می شود.

برای اقساط حقوق خود که به صورت شرط ضمن عقد به نفع وی شده است اگر این مبلغ به مالک پرداخت شود برای اجازه انتقال به غیر به این مبلغ حق مالکانه گفته میشود.