اسفند ۱۵, ۱۳۹۹
گروه وکلای سنا(دفتر وکالت برادران زینالی) - وکیل متخصص سرقفلی
درباره نویسنده
مطالب مرتبط
4 دیدگاه
  1. 1
    Avatar

    امیر

    با عرض سلام
    ایا حق اعاده دادرسی پس از رای قطعی دیوان عالی وجود دارد؟ یعنی اگر ماده ۴۷۷ استفاده شده و شکایت به دیوان ارجاع شده و رای قطعی دیوان اعلام شذه.
    با تشکر

    پاسخ
  2. 2
    Avatar

    امیر

    با عرض سلام
    ایا حق اعاده دادرسی پس از رای قطعی دیوان عالی وجود دارد؟ یعنی اگر ماده ۴۷۷ استفاده شده و شکایت به دیوان ارجاع شده و رای قطعی دیوان اعلام شذه.
    با تشکر

    پاسخ
    1. 2.1
      Avatar

      بهزاد زینالی

      سلام بله ولی بایدجههات اعاده وجود داشته باشد

      پاسخ
  3. 3
    Avatar

    حمید

    سلام اگر رای قطعی قابل واخواهی باشد باید ابتدا رای اجرا و در حین اجرا واخواهی کرد? یا با واخواهی رای از قطعیت ساقط میشود؟

    پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق چاپ برای گروه وکلای سنا محفوظ است و هرگونه کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع و لینک امکانپذیر می باشد© ©