مشاوره رایگان وکیل ملکی متخصص تهران

اگر در زمینه امور ملکی خود نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید می‌توانید از مشاوره رایگان وکیل ملکی بنیاد بین‌المللی حقوقی سنا بهره‌مند شوید. دعاوی ملکی به آن دسته از دعاوی حقوقی گفته می‌شود که بر سر املاک بین دو یا چند فرد ایجاد می‌شود.

لازم به ذکر است که در مشاوره رایگانی که توسط وکلای ما ارائه میشود.وکیل ملکی فقط و فقط در حد اینکه شما از موضوع به صورت کلی اطلاع داشته باشین توضیح میدهد در حداکثر زمان ۲ الی ۳ دقیقه و در صورتی که بخواهین از جزئیات سوال خود با خبر باشید خواهشمندیم لطفا با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمایید. ۸۸۱۴۰۸۰۸ -۰۲۱ 

با توجه به اینکه افرادی که قراردادهای ملکی را منعقد می‌کنند مانند بنگاه‌های املاک نسبت به مفاد قانونی و حقوقی انعقاد قراردادهای ملکی بی‌اطلاع هستند، بسیار اتفاق می‌افتد که بین طرفین قرارداد مشکلات حقوقی پیش می‌آید و مجبور به طرح دعوی در دادسرا می‌شوند. در چنین مواردی بهتر است ابتدا از مشاوره رایگان وکیل ملکی استفاده کنند اگر مشکل جدی باشد باید پرونده را به یک وکیل خبره بسپارند.

سوال از وکیل ملکی، وکیل خوب ملکی

مشاوره رایگان وکیل ملکی با گروه حقوقی سنا

معاملات ملکی حجم گسترده ای از معاملات امروز را تشکیل می دهند که هرروزه حجم عظیمی از پول و سرمایه از طریق معاملات ملکی جا به جا خواهد شد. لذا مشاوره با وکیل ملکی از ضرروریات انجام یک معامله با موضوع ملک و املاک است و اعتماد به حرف افراد غیر متخصص و استفاده نکرده از مشاوره وکیل ملکی ضرر های مالی سنگینی به بار می آورد که بعضا قابل جبران نیست و طبق اصول همان قرارداد و معامله ای است که به مفاد آن آگاه نبوده اید و ناآگاهانه حجم عظیمی از مسئولیت را برای خود ایجاد کرده اید یا حقوق خود را ساقط کرده اید

مشاوره رایگان با وکیل ملکی بنیاد بین المللی سنا شامل پرسیدن اصول کلی در خصوص امکان طرح دعوی ملکی مانند دعاوی سرقفلی، دعاوی  خلع ید و قلع قمع زمین، تصرف عدوانی،  اثبات مالکیت، ابطال سند مالکیت، تنفیذ معامله فضولی ملک، الزام به تنظیم سند و سند گرفتن برای ملک بی سند، درآوردن زمین از حکم منابع طبیعی، احراز قصد طرفین از معامله، افراز و جداکردن زمین شرکا از هم،  فسخ معاملات ضرری و… می باشد که وکلای متخصص سنا که در هر زمینه ای از موضوعات ملک و سرقفلی کتاب نگارش کرده اند به خوبی از پس آن برآمده اند و ضمانت استرداد وجه در صورت نارضایتی هم نشانی از حسن نیت وکلای با تجربه مجموعه است.

وکیل پایه یک دادگستری

دسته‌بندی دعاوی ملکی

به طور معمول سه دسته از دعاوی ملکی در دادسراها و دادگاه ها مطرح است. باتوجه‌ به ماهیت دعوی می‌توان برای آن پرونده کیفری یا حقوقی و یا ثبتی ایجاد کرد. در مورد هر یک از این دعاوی باید با وکیل ملکی مشورت کنید. مشاوره با وکیل ملکی یعنی وکیلی که در زمینه پرونده‌های ملکی آگاهی دارد و به طور کامل با مفاد قانونی املاک و مستغلات آشنایی دارد. از آخرین اخباری که در زمینه املاک و سرقفلی هست اطلاع کامل دارد و به آرای وحدت رویه و قانون هر بخشی مسلط است و از همه مهمتر در آن زمینه کار کرده و رای گرفته است.

 • دعاوی کیفری ملکی

برای دعوی‌های کیفری نیاز به دادخواست کیفری در دادگاه است. پس از مشاوره رایگان وکیل ملکی به شما خواهد گفت که نیاز به طرح دعوی هست یا خیر. اگر در هنگام خریدوفروش ملک با مواردی مانند: خریدوفروش مال غیر، انتقال دادن منافع اموال غیر به دیگری، جعل کردن سند، انجام کلاهبرداری در خریدوفروش و سند زدن ملک، خیانت‌درامانت و استفاده از سند جعلی ملک روبه‌رو شدید حتماً باید در دادگاه دادخواست کیفری بدهید.

 • دعاوی حقوقی ملکی

دعوی حقوقی بین طرفین یک ملک زمانی ایجاد می‌شود که یکی از طرفین، حال خریدار یا فروشنده به آنچه گه در هنگام معامله تعهد کرده است عمل نمی‌کند. در چنین مواردی طرف دیگر می‌تواند علیه او طرح شکایت کند و این دعوی تحت عنوان دعوی حقوقی در دادسرا مطرح است. به‌عنوان نمونه می‌توان از دعوی‌های حقوقی به: الزام به تنظیم کردن سند رسمی، فک کردن رهن، فسخ کردن یک قرارداد ملکی، برای الزام کردن فرد به تحویل دادن ملک و مواردی ازاین‌دست اشاره کرد.

 • دعاوی ثبتی ملکی

مشاوره رایگان وکیل ملکی به شما کمک می‌کند که بدانید برای کدام یک از انواع دعاوی املاک طرح دعوی کنید. مثلاً اگر مشکل طرفین بر سر ثبت‌اسناد ملک باشد باید در دادگاه طرح دعوی ثبتی کنند. چند نمونه از دعاوی ثبتی بدین شرح است: باطل کردن سند رسمی مشاع، باطل کردن سند مالکیت معارض، افراز ملک و …

مشاره با وکیل ملکی

 مزایای مشاوره رایگان وکیل ملکی

 • مشاوره رایگان با وکیل به شما کمک می‌کند تا تفاوت پرونده‌های حقوقی، کیفری و ثبتی را بدانید و به شما این امکان را می‌دهد که در دادگاه به‌درستی طرح دعوی کنید.
 • در زمان شما صرفه‌جویی می‌شود. وقتی وکیل نقشه راه را با مشاوره به شما بدهد دیگر هنگام طرح دعوی سردرگم نیستید و طبق آنچه وکیل به شما می‌گوید پیش می‌روید.
 • مشاوره رایگان وکیل ملکی هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد یعنی شما به طور رایگان به اطلاعاتی دست پیدا می‌کنید که برای دستیابی به آن نیاز به‌صرف هزینه‌های زیادی داشتید. بنیاد بین‌المللی حقوقی سنا امکان مشاوره رایگان را برای شما عزیزان فراهم آورده است.
 • مشاوره با مشاور حقوقی یا وکیل شما را با حق‌وحقوق خود آشنا می‌کند. بسیار پیش می‌آید که طرفین یک معامله مثلاً خریدار یا فروشنده به جهت آشنا نبودن با مفاد حقوقی یک قرارداد سرشان کلاه برود یا اینکه در حقشان اجحاف صورت بگیرد؛ بنابراین بهترین کار این است که قبل از هر معامله ملکی با وکیل یا مشاور حقوقی ملکی مشاوره کنید.

تفاوت مشاور حقوقی با وکیل

امروزه افرادی که مشاوره می دهند هم وکلای دادگستری هستند هم کارشناسان حقوقی و کار هر دو هم قانونی است لکن مشاوره ای که توسط وکیل ملکی متخصص ارائه می شود با مشاوره ارائه شده توسط کارشناس حقوقی زمین تا آسمان متفاوت است.

اولین وجه تمایز وکیل با کارشناس در تخصصی عمل کردن وکیل است. وکلای بنیاد سنا موظفند صرفا در یک یا دو حوزه به شکل تخصصی وکالت کنند و همین باعث شده که کمترین میزان نارضایتی از مجموعه حاصل شود زیرا وکیل متخصص راه را کوتاه و هزینه را کاهش میدهد.

دومین مزیت مشاوره حقوقی رایگان ملکی وکلای سنا نسبت به مشاوره حقوقی کارشناسان حقوقی در بلد بودن طریق عمل و روندی است که حال حاضر در دادگاه ها وجود دارد و بعضا بسیار با کتب حقوقی و مطالب در آن متفاوت است

در بنیاد حقوقی بین المللی سنا ارائه مشاوره صرفا توسط وکلا آن هم نه هر وکیلی بلکه وکیل تخصصی آن حوزه ارائه می شود. افرادی که پروانه وکالت و دوره کارآموزی را طی کرده اند و در حوزه مربوطه و تخصصی مشغول فعالیتند و بار ها و بارها  موفق به کسب رای و نتیجه موفقیت آمیز  شده اند  مشاوره با وکیل قبل از اینکه پرونده خود را به او بسپارید چندین مزایا دارد که مهم‌ترین آن آگاه شدن از میزان تسلط وکیل به موضوع و اشراف او بر مفاد حقوقی و کیفری ملکی است. مشاوره رایگان وکیل ملکی فرصت خوبی برای سنجش میزان توانایی وکیلتان است. آن را از دست ندهید.

مشاوره ملکی تخصصی

مشاوره حقوقی ملکی به شکل حضوری یا تلفنی

ممکن است این سؤال برای شما ایجاد شود که بهتر است به شکل حضوری برای مشاوره حقوقی مراجعه کنم یا تلفنی؟ از لحاظ کیفی بین این دو نوع مشاوره تفاوت خاصی وجود ندارد و مشاور یا وکیل شما همان میزان تسلط و زمان را به کار شما اختصاص خواهد داد.

همچنین می‌توانید مدارک و اسناد خود را نیز برای وکیل به شکل آنلاین ارسال کنید. اما اگر مدارکی وجود دارد که نیاز به تحویل حضوری دارد بهتر است که دست‌کم یک جلسه را برای تحویل مدارک به وکیل یا مشاور خود اختصاص دهید. در غیر این صورت لزومی ندارد کلی ترافیک و خستگی را با نیت گرفتن مشاوره بهتر طی کنید. مشاوره وکیل ملکی به شکل تلفنی و آنلاین از لحاظ صرفه‌جویی در زمان و هزینه حتی برتری‌هایی بر مشاوره حضوری هم دارند. اما مشاوره رایگان وکیل ملکی صرفا در حد چند دقیقه و آن هم برای بررسی شدن یا نشدن پرونده و موضوع حقوقی شماست.

نکات مهم درباره مشاوره رایگان وکیل ملکی

برای اینکه از یک مشاوره خوب بهره‌مند شوید بهتر است که به نکاتی توجه کنید:

 1. در درجه اول اینکه گول مؤسساتی که به اسم مشاوره رایگان مبالغ هنگفتی را تحت عناوین مختلف از شما دریافت می‌کنند نخورید. وقتی گفته شده مشاوره رایگان یعنی شما نباید بابت صحبت با مشاور پولی پرداخت کنید و تنها با تماس یا مؤسسه یا وکیل می‌توانید با مشاورتان صحبت کنید.
 2. دومین مورد مهم این است که با شنیدن اینکه جایی مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌کند خیلی هیجان‌زده نشوید. ابتدا از اعتبار مؤسسه و حضور وکلا و مشاوران متخصص در آن مطمئن شوید. حتی می‌توانید پروانه وکالت و مشاوره آن‌ها را پیگیری کنید و پس از اطمینان از صحت ادعا با آن­ها مشاوره کنید. چون تجربه نشان داده که هر چیز رایگانی در نهایت ضرر و از دست دادن سرمایه چند برابر است.

 جمع‌بندی

امروزه به جهت عدم آگاهی طرفین معاملات ملکی از مفاد قانونی مرتبط با املاک مشکلات حقوقی زیادی بین دو طرف معامله ایجاد می‌شود. به جهت افزایش این دعاوی لازم است که هر یک از طرفین قبل از معامله به مشاوره رایگان وکیل ملکی مراجعه کند. با مشاوره شما هم از حق‌وحقوق خود و هم از وظایف و مسئولیت‌های خود در معامله آگاه خواهید شد و همین امر دعاوی ملکی را به حداقل می‌رساند.

2 پرسش و پاسخ ها

 • معصومه

  15 شهریور 1401 - 11:08 ق.ظ

  باسلام یک وکیل فعال میخوام برای پرنده ام که برائت خورده و ۲۰ روز فرست دارم اعتراض کنم

  • بهزاد زینالی

   16 شهریور 1401 - 12:09 ب.ظ

   سلام: با شماره ۰۲۱۸۸۱۴۰۸۰۸ تماس بگیرید

پرسش و پاسخ