0 امتیاز
در قرار دادها توسط
برچسب گذاری دوباره توسط

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده خاکساری هستم از مشهد مزاحم شما می شوم نیازمند   راهنمایی شما در مورد قرارداد اجاره ملکی که با بانک تجارت دارم هستم .

ساختمانی تجاری که طبقه همکف که مغازه باشد و زیرزمین تجاری آن به مدت ۱۱ سال است که در اختیار بانک تجارت به صورت اجاره می باشد و هر سه سال یک بار قرارداد اجاره را تمدید می نماییم .

در آخرین قرار داد که از از ۵ فروردین ۹۹ ۵ فروردین ۱۴۰۲ می باشد از لحاظ قیمت مغبون شده ام  و میزان اجاره دریافتی من در حال حاضر ماهانه ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد در عین حالی که ۵۵ میلیون تومان قیمت اجاره در عرف منطقه است .

هنگام تمدید قرارداد قرار بر این شد که کارشناسی از طرف بانک مقدار اجاره را تعیین نماید که متاسفانه در غیاب من به بانک مراجعه و مشخصات درستی از ملک به کارشناس داده نشده و کارشناس فقط مغازه را کارشناسی نموده و طبقه پایین آن مد نظر قرار نگرفته است ،که من با وجود این اشتباه قرارداد را برای سه سال اجاره تمدید نمودم الان که تفاوت فاحشی میان اجاره دریافتی من و قیمت روز بازار می باشد چگونه می توانم قرارداد فی مابین را فسخ یا طرف مقابل راه مجبور به قسمتی از ضرر زیان به وجود آمده کنم  ؟؟؟

از لطف و راهنمایی شما پیشاپیش کمال تشکر را دارم .

 مهدی خاکساری ۰۹۱۵۱۱۶۰۴۳۰ 

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (18.8k امتیاز)
سلام: بله می توانید فسخ قرارداد نمایید ولی برای کار باید توسط وکیل اقدام نمایید و بار اینکا و جهت مشاوره با وکیل با شماره فوق تماس بگیرید.02191002090

...