بهترین موسسه حقوقی در تهران / شماره تلفن و آدرس

بهترین موسسه حقوقی در تهران

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله به گفتمان آنلاین با کارشناسان وینداد و دیگر کاربران بپردازید.

آنچه در این مقاله می آموزیم

افزایش آمار دعاوی مختلف حقوقی و کیفری به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی فوران در جامعه امروز، باعث نیاز بیشتر افراد به مشورت با فرد متخصص در زمینه حقوقی شده است.

روزانه دعاوی زیادی رخ می دهند که در بستر شرایط نامناسب اقتصادی و اجتماعی هستند.

همچون دعاوی ملکی و سرقفلی، دعاوی خانوادگی و ارث، دعاوی خلع ید و بسیاری از دعاوی دیگر در بین افراد به وجود می آیند که نیاز به مشورت با افراد متخصص دارند.

در این راه، افراد زیادی برای حل شدن هرچه سریع تر مسئله خود به هر کسی اعتماد کرده و اسرار و اموال خود را در اختیار افراد سودجو قرار می دهند.

کسانی که به دروغ خود را جای وکیل و مشاور حقوقی جا زده و قصد دیگری جز کلاهبرداری از افراد دیگر را ندارند.

بنابراین، برای حل دعاوی خود باید حتما به افرادی مراجعه کنید که اعتماد و اطمینان کافی به آن ها داشته باشید و مطمئن باشید که ضرر بیشتری به شما وارد نمی کنند.

هیچ گاه برای پرداخت هزینه کمتر، به افراد نامطمئن اعتماد نکرده و بدون انجام تحقیقات و بررسی های لازم، اسرار خود را در اختیار هر کسی قرار ندهید.

وکیل پایه یک دادگستریبهترین موسسه حقوقی در تهران کجاست؟

موسسه حقوقی خوب باید فضایی مناسب جهت ارائه خدمات حقوقی مختلف مثل مشاوره حقوقی و پذیرش وکالت تهیه کرده باشد و همچنین بهترین وکلای متخصص در هر زمینه حقوقی باید در اختیار داشته باشد.

علاوه بر این، موسسات حقوقی باید نهایت سرعت و دقت را برای بررسی و پیگیری پرونده های حقوقی به خرج دهند و از وکلای باتجربه و متخصص در کادر خود استفاده کنند.

همچنین موسسات حقوقی حرفه ای، باید راه های ارتباطی مناسبی برای ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری مثل داشتن چند خط تلفن، فضای مجازی و فضای فیزیکی به مراجعین خود ارائه کند.

علاوه بر این، یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های موسسه حقوقی خوب پیگیری دائم و مستمر و دقیق پرونده ها و امور حقوقی توسط موکلین آن است.

بهترین موسسه حقوقی در تهران

گروه حقوقی سنا

برای پیدا کردن بهترین موسسه حقوقی مناسب در تهران، باید تحقیقات لازم را به عمل آورده و حتما وبسایت آن ها را چک کنید تا ببینید چه وکلایی با چه تخصصی با آن ها همکاری می کنند.

گروه حقوقی سناموسسه حقوقی سنا این افتخار را دارد که با بهره گیری از بهترین وکلای متخصص در هر زمینه ای، شما را در حل مسائل حقوقی یاری برساند.

یکی از معتبرترین و تخصصی ترین انتشارات حقوقی کشور با بیشتر از ۶۳ فروشگاه، انتشارات چراغ دانش است که با چاپ و پخش کتاب های تخصصی نوشته شده توسط وکلای پایه یک دادگستری، به افراد در زمینه های مختلف حقوقی کمک می کند.

نویسندگان کتاب های این انتشارات، اساتید گروه حقوقی سنا هستند که همزمان با تاسیس انتشاراتی، مرکزی تخصصی برای ارائه خدمات حقوقی ایجاد کردند که در آن با بکارگیری وکلای متخصص، خدمات حقوقی مختلفی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می کنند.

موسسه حقوقی سنا، پل ارتباطی بین وکلا و مراجعین است و به افراد کمک می کند تا در هر زمینه حقوقی، وکیل متخصص در آن زمینه را پیدا کرده و از مشاوره و راهنمایی او بهره مند شود.

آدرس دفتر مرکزی موسسه حقوقی سنا: تهران، میدان ۷ تیر، روبروی فروشگاه یاس، کوچه مازندرانی، پلاک ۴ طبقه ۳ واحد ۷

شماره تلفن موسسه حقوقی سنا: ۸۸۱۴۰۸۰۸ – ۰۲۱، ۸۸۸۶۵۱۲۰ – ۰۲۱ (پاسخگویی ۹ تا ۱۸ ، به جز روز های تعطیل

مقالات دیگر

6 مارس 2024

با ما در ارتباط باشید