وکیل در تهران (شماره تماس وکیل خبره در تهران)

وکیل در تهران شماره وکیل خبره در تهران

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله به گفتمان آنلاین با کارشناسان وینداد و دیگر کاربران بپردازید.

آنچه در این مقاله می آموزیم

وکیل کسی است که از طرف فردی حقیقی یا حقوقی و برای انجام کاری طبق عقد وکالت مامور می‌شود و در قبال آن وجهی با عنوان حق‌الزحمه یا حق‌الوکاله دریافت می‌کند.

در صورتی که وکیل، رسمی باشد از کانون وکلا مجوز وکالت دریافت می‌کند یا از جانب قوه قضاییه اجازه وکالت می‌گیرد. همزمان با تخصصی شدن وکالت، هرکسی با بروز مشکلی در زمینه حقوقی می‌تواند به راحتی از به وکیل متخصص دسترسی داشته باشد.

در صورتی که به وکیل دسترسی نداشته باشد، می‌تواند از طریق تماس یا از طریق راه های ارتباطی آنلاین با وکیل خود در ارتباط باشد.

وکیل پایه یک دادگستریدر هر زمینه حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده می‌توانید مشاوره‌های لازم را با وکیل متخصص در آن زمینه انجام داده و بدون پرداخت هزینه، راهنمایی ‌های لازم را دریافت کنید.

  • اما وکیل خوب و خبره را از کجا پیدا کنیم؟
  • وکیل متخصص در تهران کجاست؟

در انتهای این نوشته وکلای مجربی به شما معرفی خواهد شد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری وکیلی است که در کانون وکلای دادگستری مدرک پایه یک را دریافت کرده و سوگند یاد کرده که امین موکل باشد و جز برای حق و عدالت و حقیقت نکوشد.

طبق تعریف ماده ماده ۶۵۶ قانون مدنی:

«وکیل پایه یک دادگستری کسی است که توانایی انجام و قبول کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارد و لیکن با توجه به گسترده بودن عالم حقوق و موارد گوناگون، وکلا ناخودآگاه به سوی گرایش خاصی سوق پیدا می کنند البته باید در نظر داشت وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می نماید.»

وکیل پایه یک می‌تواند در دادگاه خانواده و در امور خانواده و طلاق، امور حقوقی، امور ثبتی، امور ملکی و انجام مشاوره حقوقی فعالیت کند.

وکیل در تهران شماره وکیل خبره در تهران

ویژگی‌های وکیل پایه یک دادگستری

از جمله شرایطی که یک وکیل پایه یک باید داشته باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دارای حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق باشد.
  2. در آزمون وکالت قبول شده باشد.
  3. دوره دو ساله کارآموزی وکالت را گذرانده باشد.
  4. صلاحیت او از هر جنبه از جمله شرایط عمومی، اخلاقی و مذهبی تایید شده باشد.
  5. دوره وکالت پایه دو (مخصوص وکلای ماده ۱۸۷) را نیز تمام کرده باشد.
  6. آزمون‌های تشریحی و مصاحبه‌های علمی را با موفقیت گذرانده باشد.

موسسه حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی چیست؟موسسه‌های حقوقی در سال های اخیر با توجه به حجم زیاد پرونده ‌های حقوقی و جهت سهولت دسترسی و سرعت رسیدگی به مشکلات و مسائل مردم در زمینه های مختلف ایجاد شدند.

از مهم‌ترین مزایای موسسه‌های حقوقی نسبت به دفاتر وکالت این است که تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری که هر کدام در حوزه خاصی تخصص دارند، در این موسسات مشغول به فعالیت هستند.

جمع زیادی از وکلا در موسسه‌های حقوقی وجود دارند که باعث می‌شود هر پرونده به طور منظم پیگیری شده و اطلاع رسانی به موکل به موقع انجام شود.

کانال ‌های ارتباطی درست و مختلف برای پیگیری پرونده ها وجود دارد و موکل هر موقع می‌تواند با وکیل خود ارتباط داشته باشد.

موسسه حقوقی چیست؟

موسسه حقوقی خوب از کجا پیدا کنم؟

موسسه حقوقی خوب از کجا پیدا کنم؟گروه حقوقی سنا این امکان را برای شما فراهم کرده تا در کوتاه‌ترین زمان و بهترین عملکرد ممکن، بتوانید وکیل مورد نظر خود را در زمینه های حقوقی مختلف پیدا کرده و مشاوره ‌های حقوقی لازم را از آن ‌ها دریافت کنید.

بنیاد بین المللی حقوقی سنا معتقد است به دلیل گستردگی دعاوی و خدمات حقوقی یک وکیل نمی‌تواند در همه مسائل حقوقی متخصص باشد.

بنابراین جهت حفظ حقوق موکلین تنها راه وجود یک مرکز تخصصی برای ارائه خدمات حقوقی با بکارگیری وکلای متخصص در هر زمینه‌ای است.

گروه حقوقی سنا، تخصص گرایی رمز تسریع امور

گروه حقوقی سنا به عنوان اولین و بزرگ‌ترین مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی حقوقی در کشور با فعالیت گروه ‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف حقوقی مثل:

دعاوی ملکی.

دعاوی سرقفلی.

دعاوی خانواده.

دعاوی کیفری.

دعاوی بیمه.

قراردادها و داوری.

زیر نظر اساتید متخصص کشور از سال ۲۰۱۵  فعالیت خود را شروع کرده است. در هر زمینه‌ای می‌توانید وکیل متخصص خود را از این موسسه پیدا کرده و نیاز خود را رفع کنید.

شما می‌توانید از طریق ارتباط تلفنی مسائل خود را به طور مستقیم با وکیل مطرح کرده و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید و در صورت لزوم برای انجام مشاوره حضوری به دفتر وکلا مراجعه کنید.

گروه حقوقی سنا، تخصص گرایی رمز تسریع امور

وکلای سنا، وکلای نام آشنای ملکی

از مشاورین گروه حقوقی سنا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهدی زینالی: وکیل پایه یک دادگستری.

توحید زینالی: وکیل پایه یک دادگستری.

حسین زینالی: وکیل پایه یک دادگستری.

رقیه زینالی: وکیل دادگستری.

بهزاد زینالی: کارشناس حقوقی.

البته اسامی وکلای بالا صرفا وکلایی هستند که در زمینه ملک و املاک و سرقفلی با تالیف بیش از صد جلد کتاب فعالیت دارند و باید خاطر نشان کرد در بنیاد حقوقی سنا در هر زمینه ای وکیل مجرب و متخصص همان حوزه برای ارائه مشاوره و پیگیری پرونده وجود دارد.

راه‌های ارتباطی با دفتر وکالت و موسسه حقوقی سنا

وکیل پایه یک دادگستریدر صورت نیاز به مشاوره تلفنی رایگان با وکیل می‌توانید با گروه حقوقی سنا ارتباط داشته و در سریع‌ترین زمان به وکیل متخصص در مورد موضوع مورد نظر با وکیل متخصص مشورت کنید.

شماره تلفن ثابت دفتر گروه حقوقی سنا:  (پاسخگویی ۹ تا ۱۸، بجز روز های تعطیل)

آدرس وبسایت: www.sena2015.com

آدرس موسسه حقوقی سنا: تهران, میدان هفت تیر, ورودی مدرس, رو به روی فروشگاه بزرگ یاس, کوچه مازندرانی, پلاک ۴, طبقه۳ واحد ۷

مقالات دیگر

6 مارس 2024

با ما در ارتباط باشید