بهترین وکیل زن ایرانی در سال ۱۴۰۲

وکیل خانواده ،گروه وکلای سنا

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله به گفتمان آنلاین با کارشناسان وینداد و دیگر کاربران بپردازید.

آنچه در این مقاله می آموزیم

وکالت یکی از رشته های سرسخت و پیچیده علوم انسانی است که با چالش های زیادی همراه است. همچنین از رشته هایی است که با احساسات و عواطف کاری ندارد و نیاز به یک فرد متخصص دارد که عقل را سر لوحه اهداف خود قرار دهد. به این منظور زنان زیادی نیز در این رشته فعالیت کرده و موفق شده اند. پس بهتر است که در ادامه برای پیدا کردن بهترین وکیل زن ایرانی با ما همراه باشید.

برای مشاوره با هرکدام از این وکلا در گروه وکلای سنا شما میتوانید با شماره های مستقیم ۰۲۱۸۸۱۴۰۸۰۸  و  ۰۲۱۸۷۷۰۰۴۷۳ تماس حاصل فرمایید

تماس-با-گروه-وکلای-سنا

ویژگی های بهترین وکلای زن ایرانی

شغل وکالت یکی از سخت ترین مشاغلی است که اغلب مردان از عهده وظایف آن بر می آیند. با این وجود کم پیش می آید که وکلای زن ایرانی خبره نیز در این حرفه بتوانند فعالیت کنند. اما هستند وکلای زن ایرانی که در دسته بهترین ها قرار دارند و پرونده های موفق زیادی را پشت سر گذاشته اند. پس با کمی تحقیق و بررسی می توانید با بهترین وکیل زن ایرانی آشنا شوید و پرونده خود را به دست او واگذار کنید.

یک وکیل زن ایرانی باید بتواند از ویژگی های مهمی برخوردار باشد. انتخاب یک وکیل خوب باید با توجه به ویژگی های او صورت بگیرد. این وکیل باید بتواند با تمامی رمز و رازهای وکالت آشنایی داشته و به روی آن ها تسلط داشته باشد. همچنین باید تمامی ماده های قانونی را برای دفاع از موکل خود به کار ببرد.

از جمله مهم ترین ویژگی های این وکیل شامل موارد ذکر شده در زیر است:

  • یک وکیل زن ایرانی عالی باید محرم اسرار موکل خود باشد. در این صورت است که موکل می تواند به او اعتماد کامل داشته باشد. به این صورت وکیل می تواند اطلاعات لازم را برای دفاع از موکل خود به دست آورد.
  • یک وکیل زن ایرانی خوب باید از دادن وعده های دروغین اجتناب کند. همچنین نباید قول قطعی بدهد. اما باید تلاش خود را برای پیشبرد روند پرونده بکند تا بتواند وکیل را از دعوای قضایی بدون درگیری و با سلامت خارج کند. دادن وعده های دروغین می تواند باعث گمراه کردن موکل شود.
  • وکیل خوب به سراغ پیچیده سازی پروسه و مسائل مهم حقوقی نمی رود و از آن ها دوری می کند. در واقع یک وکیل کارکشته باید به دنبال ساده سازی مسائل باشد و به قاضی با اطلاعاتی که در اختیار دارد کمک کند.
  • رعایت شان و مقام قاضی توسط یک وکیل بسیار اهمیت دارد. پس یک وکیل خوب به این مسئله توجه می کند. البته چاپلوسی و تملق نیز نزد قاضی اصلا جایز نیست و یک وکیل خبره از این کار اجتناب می کند و نظر قاضی را با احترام و هوش و ذکاوت کافی جلب می کند.
  • وکیل باید از صداقت کافی برخوردار باشد و تجربه زیادی داشته باشد. همچنین باید پرونده های زیادی را با موفقیت پشت سر گذاشته و به سرانجام رسانده باشد. همچنین این وکیل باید در زمینه حقوقی اطلاعات کافی داشته و نسبت به قوانین و مقررات تسلط داشته باشد.

۱۰ تا از بهترین وکلای زن ایرانی(پایه یک دادگستری)

در این بخش سعی کرده ایم تا ۱۰ تا از بهترین وکیل زن ایرانی را که همه افراد به دنبال آن هستند را به شما معرفی کنیم. به این صورت می توانید یک تصمیم عالی داشته باشید. با این وجود که تعداد زیادی از وکلای مجرب و کار بلد مشغول به کار هستند و پرونده های زیادی زیر دست زنان است، شاید انتخاب بهترین وکلای زن کار سختی باشد. با این وجود با برخی از آن ها آشنا خواهیم شد.

۱.رقیه زینالی

یکی از وکلای با تجربه که در کلیه دعاوی حقوقی از جمله ملکی، ثبتی، اسناد تجاری، کیفری، دیوان عدالت، تنظیم قراداد، فعالیت می کند خانم رقیه زینالی است. این فرد به تمامی قوانین لازم تسلط دارد و دارای ۱۰ سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در این زمینه می باشد. این وکیل دارای رتبه صلاحیت مشاور عالی از کمیته رتبه بندی معاونت حقوق نیز می باشد. این وکیل به عنوان تدوین گر مقالات و طرح های پژوهشی نیز فعالیت می کند.

۲.فاطمه راست پر

از انواع بهترین وکیل زن ایرانی فاطمه راست پر است که فعالیت های موفق زیادی را پشت سر گذاشته است. این وکیل طی دوره های شم اقتصادی و اصول و فنون مذاکره حضور داشته است. همچنین در بیش از ۲۲ شرکت معتبر به عنوان وکیل و مشاوره فعالیت می کند. این وکیل زن ایرانی از تجارب کافی نیز در زمینه دفاع حرفه ای ویژه حقوقدان بهره مند است. همچنین در تمام پرونده های قضایی موفق بوده است.

۳.نسرین عینی

یکی دیگر از بهترین انواع وکیل های زن ایرانی، نسرین عینی است. این بانو در تمامی زمینه های کیفری، خانواده و طلاق، داوری، اسناد رسمی، قرارداد، روابط کار و کارگری، انحصار وراثت و حضانت و مهریه و غیره فعالیت موفق داشته است. این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته جزا و جرم شناسی نیز است و دارای ۶ سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می باشد.

۴.زینب کامکار

خانم مهدیه کتابی از وکلای زن موفقی است که دارای ۱۵ سال سابقه درخشان در زمینه های مختلف قضایی می باشد. این وکیل زن خبره خدمات مهمی از جمله انجام کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و شهرداری، انجام امور مربوط به داوری، تنظیم قرارداد تجاری و حقوقی، اخذ سند رسمی برای ملک و املاک و کلیه دعاوی مربوط به خانواده را انجام داده است. این وکیل توانسته مدارک این چنینی زیادی را پشت سر بگذارد.

۵.فاطمه حیدری

اگر به دنبال بهترین وکیل زن ایرانی هستید، فاطمه حیدری یکی دیگر از آن ها می باشد که ۵ سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارد. این بانو در تمامی پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، دعاوی مربوط به بانک ها و غیره فعالیت کرده است. همچنین از مهم ترین سوابق او می توان به انجام امور وکالت در دیوان عالی، انجام امور گمرکی، وکیل سازمان دولتی، خصوصی، شرکت های دارویی اشاره کرد.

۶.بهاره خانی

از دیگر وکلای برتر زن ایرانی می توان بهاره خانی را معرفی کرد که دارای رتبه ۲۶۵ برتر کانون وکلای دادگستری می باشد. این وکیل با بیش از ۵ سال سابقه درخشان در زمینه های حقوقی، کیفری، جزائی، ارث، خانواده و غیره توانسته مورد محبوبیت زیادی قرار بگیرد. از جمله مهم ترین فعالیت های او می توان به تخصص کافی در زمینه انواع دعاوی حقوقی و خانواده، کیفری و غیره اشاره کرد.

۷. نعیمه بخشی

از انواع وکلای برتر ایرانی می توان زینب کامکار را معرفی کرد که دارای ۲ سال سابقه کار می باشد. این وکیل در حوزه وکالت تخصص کافی دارد و به زبان انگلیسی نیز مسلط است. او در امور وکالتی تبحر کامل دارد و به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت می کند. زهرا اسلامی تسلط کلامی بالایی نیز دارد که همین امر باعث محبوبیت وی شده است.

۸.طاهره ریحانی نژاد

از  بهترین وکیل زن ایرانی می توان به طاهره ریحانی نژاد اشاره کرد که به عنوان یک مشاور حرفه ای نیز شناخته شده است که می تواند بهترین راهکارها را برای موفقیت پرونده ارائه دهد. این وکیل از بهترین استراتژی های قانونی استفاده می کند و تجربه بسیار بالایی در زمینه های مختلف حقوقی دارد. او به عنوان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی فعالیت می کند.

۹.آیلین محمدی

از بهترین وکلایی که دارای بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می باشند، می توان به معرفی آیلین محمدی پرداخت. این وکیل ایرانی به صورت تخصصی در حوزه امور وکالتی فعالیت می کند و به عنوان مشاور حقوقی نیز شناخته شده است. این وکیل انواع پرونده های کیفری، مالی، ثبتی، خانوادگی و غیره را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

۱۰.فریبا حسینی

فریبا حسینی از بهترین وکیل زن ایرانی است که دارای ۱۲ سال سابقه در زمینه ملکی، تجاری، مالی، حقوقی، داوری، خانوادگی و غیره می باشد. همچنین دارای ارشد حقوق خصوصی است. این وکیل به عنوان یک پژوهشگر نیز فعالیت می کند و به عنوان یک وکیل با تجربه در امور کاری خویش شناخته شده است. خانم فریبا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در کردستان نیز فعالیت می کند و از تخصص و مهارت کافی در این زمینه برخوردار شده است.

تماس-با-گروه-وکلای-سنا

مزایای مراجعه به یک وکیل زن

با توجه به اینکه با بهترین وکیل زن ایرانی در این مقاله آشنا شدید، بهتر است بدانید که بهتر است که برخی از پرونده های خود را به دست یک وکیل زن واگذار کنید. چرا که آن ها به شما در موفقیت پرونده بهتر کمک می کنند. یک وکیل زن خوب می تواند ارتباط بهتری با شما داشته باشد.

همچنین به دلیل آنکه حق زن در برخی از شرایط جامعه به گونه ای اجحاف شده است، تنها یک زن می تواند از عهده حق و حقوق شما بر آید و نقش پررنگی را داشته باشد. همچنین توجه و دقتی که خانم ها به جزئیات مسائل دارند، هرگز آقایان نخواهند داشت. به همین دلیل است که بهتر است از مهارت های یک وکیل زن برای تغییر نظر دادگاه به سمت خود استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله با ۱۰ تا از بهترین وکلای زن ایرانی آشنا شدید. البته لازم به ذکر است که وکلای مشهور و خبره زیادی در ایران مشغول به کار هستند که قادر به معرفی تک تک آن ها نخواهیم بود. پس بهتر است برای پرونده خود به یک وکیل خبره مراجعه کنید.که کروه وکلای سنا با معرفی این عزیزان کمک حال شما در انتخاب وکلای زن خبره مجرب خواهد بود.

یک پاسخ

  1. سلام اینجانب باتوجه به صدور طلاق همسرم بطور یک طرفه سال۱۳۷۶زمینی معامله وبرای احداث درخواست وام نمودم باتوجه به عدم موفقیت دراخذوام وسپرده گذاری همسرم کارمند بو وشرایط وام را داشت ازفروشنده تقاصا نمودم که دردفتر شرکت تعاونی بنتم همسرم انتقال نماید وپس ا پرداخت اقساط همسرم درپنهانی فک رهن نموده وقولنامه را ا زمنزل برده ۸ال چطور مینوانم‌قولنامه را بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر

6 مارس 2024

با ما در ارتباط باشید