لیستی از بهترین وکلای تهران ۱۴۰۲

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله به گفتمان آنلاین با کارشناسان وینداد و دیگر کاربران بپردازید.

آنچه در این مقاله می آموزیم

رسیدگی به پرونده های قضایی از مهم ترین و پیچیده ترین مسائلی هستند که تنها یک وکیل می تواند از عهده آن ها برآید. به این منظور افراد زیادی هستند که به دنبال یک وکیل در تهران می گردند که سابقه درخشان و موفقی در این زمینه داشته باشد. پس بهتر است با اندکی تحقیق و برررسی با برخی از وکلای برتر در لیست وکلای تهران آشنا شوید.

 

برای همراهی شما عزیزان لیستی از بهترین وکلای زن در تهران رو نیز فراهم آوردیم که شما را در انتخاب وکیل مجرب یاری کنیم

بهترین وکیل تهران

یکی از دلایل موفقیت پرونده ها این است که پرونده مذکور به دست یک وکیل خبره و با تجربه بوده است. البته بوده اند وکلایی که هزینه های هنگفتی را دریافت کرده اند ولی در نهایت به نتیجه ای نرسیده اند و پرونده را بدون پیشرفت رها کردند. به همین دلیل با وجود انواع وکلای زیادی که در سطح تهران مشغول به فعالیت هستند شاید از نظر شما انتخاب یک وکیل کار سختی به نظر برسد.

این کاملا درست است ولی با آشنا شدن با لیست وکلای برتر در تهران می توانید به راحتی پرونده خود را به دست یک وکیل خبره واگذار کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین نیز مشورت کنید. در لیست وکلای تهران اسامی بهترین وکلا ثبت شده است که به شما کمک  می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

یک وکیل خوب و خبره کسی است که به تمامی قوانین مسلط است و می تواند نسبت به آن ها به درستی تصمیم گیری کند. این وکیل همچنین باید صادق و نسبت به تمامی مسائل آگاه و امین باشد. به این صورت به راحتی می توان به او اعتماد کرد و پرونده را به او واگذار کرد. یک وکیل عالی باید رازدار موکل خود بوده و برای تغییر دادن پرونده به نفع موکل خود تلاش کند.

تماس-با-گروه-وکلای-سنا

لیست وکلای تهران

در این لیست می توانید با برخی از بهترین انواع وکلایی که در تهران فعالیت می کنند آشنا شوید. تمامی این وکلا در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، بازنشستگی، چک ، مهاجرت و هر چیزی که شما تصور کنید فعالیت کرده و دارای سابقه درخشان می باشند. آن ها می توانند پیچیدگی پرونده شما را به راحت ترین شکل ممکن تغییر دهند و راه حل های عالی را به کار بگیرند.

رقیه زینالی

بهتر است در لیست وکلای تهران با رقیه زینالی آشنا شوید که دارای ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه وکالت می باشد. این وکیل دانش آموخته کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم است که در کلیه زمینه های وکالتی خود موفق بوده و بهترین راه حل ها را برای موفقیت پرونده به کار گرفته. این وکیل از بهترین ها در تهران است.

زهره رستگار

از دیگر انواع بهترین وکلای تهران می توان زهره رستگار را نام برد که دارای ۱۸ سال سابقه درخشان در زمینه دعاوی بانکی، ملکی و مطالبه وجه و مشاوره در بانک ها و شرکت های بازرگانی داخلی و خارجی، دارویی و نفتی می باشد. این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد و به صورت تخصصی در حرفه خود فعالیت می کند.

برادران زینالی

از گروه هایی که برای وکالت ایفای نقش می کنند می توان به برادران زینالی(مهدی زینالی-توحید زینالی-حسین زینالی-بهزاد زینالی) اشاره کرد که در گروه وکلای سنا مشغول به کار هستند. آن ها همچنین بهترین مشاورین حقوقی را در اختیار افراد قرار می دهند. از آنجایی که هر وکیلی نمی تواند در مسائل حقوقی متخصص باشد، این مرکز تخصصی بهترین وکلا را در اختیار موکلین قرار می دهد.

نسرین عینی

این وکیل خبره و متخصص دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلا می باشد. خانم نسرین عینی پرونده های زیادی را در زمینه های دعاوی خانواده، مواد مخدر و قاچاق، جرایم علیه شخصیت و هویت و …. پشت سر گذاشته است. به همین دلیل با خیالی آسوده می توانید به صورت تلفنی نیز از این وکیل مشاوره دریافت کنید.

حسین زینالی

از انواع وکلایی که دارای ۱۳ سال سابقه در زمینه وکالت حقوق جزا و جرم شناسی می باشد می توان حسین زینالی را معرفی کرد. این وکیل خبره رتبه ۱۴ و ۲۶ آزمون وکالت فوق لیسانس حقوق جزا و جرم را به دست آورده است و یکی از بهترین وکلا در لیست وکلای تهران می باشد.

فرشته اسدی

فرشته اسدی از وکلای شناخته شده و خبره ای است که از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را به صورت تخصصی آغاز کرده است. این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد است و در زمینه دعاوی املاک، جرایم علیه اموال و اسناد و اسیب به جان و مال و غیره موفق بوده است و پرونده های زیادی را پشت سر گذاشته است.

استاد خرمشاهی

از بهترین وکلا در سطح تهران می توان به آقای بهاءالدین خرمشاهی اشاره کرد. ایشان از اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی هستند و در زمینه وکالت سال های تجربه درخشان را ارائه داده اند. این استاد بزرگ توانسته سخت ترین و پیچیده ترین پرونده ها را با موفقیت طی کند.

مهدی قاسمی

از وکلای متخصص و دارای سابقه طولانی در زمینه مسائل حقوقی و کیفری می توان به آقای مهدی قاسمی اشاره کرد. این وکیل دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی می باشد. همچنین مسائل زیادی از جمله دعاوی خانواده، ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست و قیم، حرایم علیه اموال و اسناد و دعاوی مالی و تجاری را پشت سر گذاشته است.

نعیمه بخشی

از انواع وکلای دادگستری که در لیست وکلای تهران قرار دارند نعیمه بخشی است که از بهترین وکلای تهران محسوب می شود. این وکیل دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی و تجربه درخشان در زمینه پرونده های دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میرات، دعاوی ثبت احوال و سرپرست و قیم، دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد و دعاوی مالی و تجاری و غیره می باشد.

محمد ابراهیم عروی

از انواع وکلای تهران که ارائه دهنده انواع خدمات حقوقی می باشد، می توان به محمد ابراهیم عروی اشاره کرد. این وکل دارای ۵ سال سابقه درخشان می باشد و بهترین و پیچیده ترین پرونده ها را پشت سر گذاشته است. از مهم ترین دعاوی که او در آن ها فعالیت داشته است می توان به دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال و سرپرست و قیم اشاره کرد.

ولی الله واحد

از انواع وکلای شهر تهران که در زمینه مشاوره نیز فعالیت می کند ولی الله واحد می باشد. این وکیل در زمینه های دعاوی خانواده، هویت قانونی، ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال و سرپرست و قیم، اعمال منافی عفت و اخلاق و دعاوی مربوط به املاک شامل اختلاف مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک و شهرداری، منابع طبیعی و غیره فعالیت می کند.

تماس-با-گروه-وکلای-سنا

بهترین وکیل در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین وکیل از لیست وکلای تهران هستید، بهتر است بدانید که یک وکیل خوب و خبره دارای ویژگی هایی است که باید از آن ها اطلاع کسب کنید. از جمله مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل خوب باید آن ها را داشته باشد، از همه مهم تر، اشتیاق به کار است. او باید به کار و حرفه خود علاقه داشته باشد تا بتواند به درستی تصمیم بگیرد و در این رشته موفق شود.

بهترین وکیل تهران کسی است که برای وکلا و مشتریان خود حس دلسوزی و همدردی داشته باشد. به این صورت می تواند پرونده خود را بهتر پیش ببرد. وی باید از دانش کافی در این زمینه بهره مند باشد و به تمامی قوانین تسلط کافی داشته باشد. خلاقیت، توانایی در نوشتن، قضاوت خوب و مهارت ارتباطی بالا از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب است.

این وکیل باید تمایل به گوش کردن داشته باشد و به تمامی جزئیاتی که موکل می گوید اهمیت دهد. چرا که ممکن است این جزئیات تاثیر زیادی در موفقیت پرونده داشته باشند. از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب استقامت است که نباید از هدف خود کناره گیری کند و بهترین راه حل ها را استفاده کند تا بتواند پرونده را به سمت موفقیت پیش ببرد.

حق الوکاله به چه صورت محاسبه می شود؟

یکی از مهمترین مسائل برای پیشبرد یک پرونده و مراجعه به یک وکیل، هزینه ای است که برای آن در نظر گرفته می شود. در واقع هزینه زیاد برخی از وکلا باعث می شود تا افراد برای رسیدگی به پرونده شان نتوانند به یک وکیل خبره مراجعه کنند. بنابراین بهتر است بدانید هزینه حق الوکاله معمولا بین وکیل و موکل به توافق می رسد.

در غیر این صورت اگر هیچ کدام به توافقات لازم در رابطه با هزینه نرسیدند یک هزینه کلی در وکلای دادگستری تعیین شده است که موکل باید آن را پرداخت کند. البته گاهی ممکن است وکیل به دلیل شرایط موکل هزینه ای را از او دریافت نکند. بنابراین می توانید از این هزینه با مشاورین وکلای دادگستری مشورت و اطلاع کسب کنید.

کلام آخر

پیچیدگی مسائل حقوقی به آن آسانی که تصور می کنید نیست و رسیدگی به آن ها به یک وکیل خبره و متخصص نیاز دارد. اگر به دنبال یک وکیل متخصص در شهر تهران می گردید، بهتر است که سری به لیست وکلای تهران بزنید. با مطالعه سوابق هر وکیل می توانید با توجه به نوع بودجه خود با آن ها در ارتباط باشید و پرونده خود را به آن ها واگذار نمایید.

10 پاسخ

 1. حضور وکیل محترم،
  جناب آقای زینالی،
  سلام علیکم
  احتراما، در بدو امر باید بابت تهیه و تدارک این مطالب مفید مراتب سپاسگزاری و قدرشناسی خود را اعلام نماید.
  نکته ای که به نظر آمد درمورد این مقاله‌ی مفید محضر عالی عرض شود، این است که در مورد اسامی وکلای محترم سهوی رخ داده و بعضا اسامی اشخاص دیگری ذیل توضیحات درج شده است.
  لذا با عنایت به خرده گیری برخی افراد پر توقع و مغرض(که متوجه نیستند این کار شما از روی لطف و با هدف مساعدت و استضائه در این مقوله صورت گرفته و ابدا وظیفه ای در این باب متوجه شخص جنابعالی نبوده است)، خواهشمندم نسبت به بازبینی متن فوق الاشعار امعان نظر بفرمایید تا خدای نخواسته استضعافی به دانش بالای شما منسوب نگردد.
  با تجدید احترام،پیشاپیش از حسن ظن جنابعالی نسبت به این چند سطر کمال امتنان را دارم. مانا بوده باشید.
  من الله توفیق

  1. سلام با تشکر از حضور جناب عالی انشالله امید باش در این مسیر بتونیم به تمام عزیزانی که در گیر مشکلات حقوقی هستند کمک کنیم و دوایی برای دردشان باشیم به لطف حضرت حق

 2. با سلام
  جرم سرقت اینجانب از انباریهای همسایگان محرز شده . همسایگان راضی به دادن رضایتند. مرحله بعدی چیست

  1. سلام با توجه به ارزش ریالی اموال مسروقه مواردی زیر قابل پیش بینی هست
   در صورت رضایت مالکین اموال فقط جنبه عمومی جرم باقیست اگر سابقه کیفری نداشته باشید تبدیل به جزای نقدی میشود

 3. با سلام خودروی خریدم که همه پولشو پرداخت کردم و سند همه مدارک تحویل گرفتم بعداز مراجعه با تعویض پلاک مالک حضور نداشت و بعدا بدون دلیل اقدام به توقیف پلاک کرد و خودرو توقیف شد بعد شکایت کردم که تا وقت رسیدگی رسید از طریق راهنمایی فهمیدم که خودرو ترخیس شده و تعویض پلاک شده رفته حالا موندم دادگاه حقوقی هم هنوز بعد ۷ ماه تصمیمی نگرفته راهنمایی کنید من چکار کنم لطفا

  1. سلام در خصوص موضوع چرا شکایت کیفری نکردن برای انتقال مال غیر ولی در خصوص تصمیم دادگاه شما نمیتونید اعتراضی کنید البته به صورت عرفی والا براساس قانون قاضی باید ظرف ۵ الی ۷ روز بعد از رسیدگی دادنامه را صادر کنید

 4. سلام در سال ۹۹ یک قرارداد مشارکت در ساخت گرفتم و همزمان با عقد قرارداد ۱میلیارد و ۵۰۰ بابت بلاعوص پرداخت کردم که مالکین با این پول اقدام به دریافت سند ملک خود نمودن و پس از دریافت سند ۷۵ صدم دانگ بنام اینجانب وکالت بلاعزل زدن در پیشرفت کار جهت اخذ جواز بدلیل مشکلات شهرداری موفق به اخذ جواز در محدود زمانی مشخص نشدم ولی با هماهنگی جلو رفتیم متاسفانه پس از رفع موانع و صدور فیش دادخواست فسخ قرارداد از طرف مالکین به دادگاه داده شد و متاسفانه دادگاه رای به فسخ داد.با توجه به اینکه در قرارداد بطور واضح و چندین مرتبه توافق کردیم این قرارداد فسخ نمیشود و بدلیل مشکلات ملک در زمان مقرر موفق نشدم و ارزش پرداختی بنده بعد از ۳ سال کمتر از ۱۰ درصد شده امکانی هست در تجدید نظر موفق بشوم؟ در قرارداد حتی شرط داوری هم داشته ام.

  1. سلام لطفا مدارک و ضمایم باید مطالعه شود ولی با توجه به توضیحاتی که شما فرمودین بله راهمکاری هست که بتوان از این جالش رد شد.

 5. باسلام و احترام
  وکلای حقوقی محترم عزیز هستید و بزرگوار طولانی شدن و منحرف شدن بعضی از پرونده ها واضافه شدن پرونده های دیگر از تبع همان پرونده ، سهل انگاری و عدم مسئولیت خود پرسنل دادگاه است هر قسوری هم که بکنند کسی نمیتواند و نمیخواهد آنها را پاسخگو کند .
  آدرس دقیق طرف دعوای از خیابان و کوچه و محله و کد پستی وپلاک و غیره ختی رنگ درواه و علامت های بزرگ و شناخته شده را که کمک به آدرس میکند را هم بیان کرده ای مامور ابلاغ مینوسد مجهوالمکان ، حالا میخواهی این مامور را ببینی که با او صحبت کنی باید هفت خان قضایی را طی کنی و نهایت پس از دیدن مامور یا وقت قانونی گذشته است یا نهایت میگوید یکبار رفتم دیگرهم نمیروم ، هرچه قدر هم بگویی و خواهش کنی تشریف بیاورید به اتفاق برویم ، میگوید همان است که گفتم و نمیآید .
  پس از اتمام رسیدگی به پرونده همان شخص مجهوالمکان با ادعای واهی برای طولانی شدن پرونده با همان آدرسی که قبلا داده بودی و مامور ابلاغ گفته بود مجهولامکان به دادگاه مِیآید بعنوان واخواه و امثال هم که به ایشان ابلاغ واقعی نشده و این روند در شعبه های مختلف و سالهای متمادی ادامه پیدا میکند .
  ۲- بی مسئولیت تر ازهمه کارشناس میباشد که از طرف دادگاه معرفی میشود قیمت را تعیین کند خصوصا از طرف دعوا شهرداری باشد ، کارشناس یکششم قیمت واقعی ملکت را قیمت مینکند و نهایت میگوید نظرم اینست و همه چیز تمام میشود هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی ندارد واحدی هم نمیتواند به او خرده بگیرد ویا دادگاهی هم برای رسیدگی به اعتراض به کارشناس وجود ندارد نهایت هم پیدا شود قیمت گفته شده و دادگاه حکم صادر کرده ، اگر طرف دعوا هم شهرداری باشد که دیگر امیدت نا امید میشود وسالها سرگردان در دادگاه ها
  ۳- شهرداری املاک مردم را در وسط شهر منطقه تجاری مسکونی بنام طرح دولتی دارم تصرف میکند پاساژ میسازد و مغازه هایش را میفروشد شکایت شهرداری و شرکت و سازمان وابسته اش را بکنی پس از اثبات مالک بودن و طرح غیر قانونی و حاکم شدن نهایت قاضی میگوید سه کارشناس و تعیین قیمت ملک و غیر قابل اعتراض باید قیمت را بپذیری ، آنهم قیمتی که یک ششم قیمت واقعی ملک میباشد کارشناس هم با مماشات و ترس از شهرداری خدا را فراموش میکنند و قیمت میدهند و بعد هم میگویند نظرم این چنین است .

 6. ملکی ۳ طبقه مسکونی را در آبانماه سال ۱۳۹۷ از ستاد اجرایی خریداری کردم با اقساط ۳/۵ ساله و از سال قبل اقساط تمام شده و با وکالتی که داده بودند سند در یک مرحله بنامم و تک برگ شده است. وبا توجه به اینکه متصرف دارد ( از سالها قبل بوده اند و ساختمان بسیار قدیمی و کهنه هست و به گفته ستاد متصرفین هیچگونه رابطه قردادی و اجاره ای ندارند و هر لحظه امکان تخریب دارد برای خود متصرفین و ارباب رجوع آنها و رهگذران کنار خیابان) حال اینکه میخواهم آنها را تخلیه کنم و تخریب و نوسازی از شهرداری بگیرم که متاسفانه متصرفین آنجا را بصورت کارگاهی استفاده میکنند و هیچگونه همکاری ندارند و هویتشان جهت طرح دعوا برای من و ستاد قابل شناسایی نیستند(چون بارها بین خودشان اتاقها را عوض کرده اند و نفرات جدید و شناور و چند افغانی ساکن و مشغول شده اند / خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر

6 مارس 2024

با ما در ارتباط باشید