مشاوره حقوقی طلاق+بهترین وکیل خانواده (مهریه-طلاق)

مشاوره با بهترین وکیل طلاق در تهران

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله به گفتمان آنلاین با کارشناسان وینداد و دیگر کاربران بپردازید.

آنچه در این مقاله می آموزیم

در بیشتر موارد مشاوره حقوقی طلاق صورت می گیرد برای مدیریت صحیح آن و صرفه جویی در وقت و هزینه صورت می گیرد. چه بسا پرونده هایی که می توانسته با گرفتن یک مشاوره یک ربعه حل شود و اکنون سالهای سال است که در پیچ و خم دادگاه هااست.

شما می توانید با  دریافت مشاوره حقوقی یا سپردن تمام امورات خود به یک وکیل کارکشته از تمام راه هایی که پرونده درگیر آن است و راهکار آن مطلع شوید.

پس از شروع پرونده طلاق، هر یک از زوجین باید با بهترین وکیل خانواده مشورت کنند. در صورتی که طلاق به صورت توافقی صورت گیرد، زوجین می توانند حتی با هم از مراحل طلاق و بهترین راه حل های موجود مطلع شوند و مشاوره حقوقی مشابهی داشته باشند.

وکیل حاذق در طلاق

چگونه می توانم از این مشورت حقوقی بهرهمند شوم؟

امروزه برای دریافت مشاوره حقوقی دیگر نیاز نیست، تمام موسسات و دفاتر حقوقی را بگردید. سایت های حقوقی به بزرگ ترین و سهل الوصول ترین و کم هزینه ترین  مراکز مشاوره تبدیل شده اند.

برای دریافت مشاوره حقوقی طلاق فقط کافی است، معروف ترین سایت خدمات حقوقی مجازی یعنی سنا را انتخاب کنید. وقتی وارد سایت شدید با فشردن سه نقطه بالای صفحه می توانید مطالبی که در مورد طلاق آماده شده است مطالعه کنید. اگر با مطالعه مطالب هنوز هم سوال یا ابهامی دارید، وکلای مجرب طلاق سنا  که  به شکل تخصصی فقط در زمینه امور خانواده و ازدواج فعالیت دارند و سال های سال است که با این قبیل پرونده ها آشنا اند و بسیاری از پرونده های طلاق را به سرمنزل مقصود رسانده اند؛ برای ارائه مشاوره در خدمت شما خواهند بود.

تماس-با-گروه-وکلای-سناانواع طلاق کدامند؟

مشاوره حقوقی طلاق به ویژه به شما این امکان را می دهد که در مورد نوع طلاق مناسب با شرایط خود مطلع شوید:

  • طلاق با رضایت طرفین و به شکل توافقی
  • طلاق صرفا با درخواست مرد و بدون نیاز به دلیل محکمه پسند
  • طلاق عسرو حرجی یا طلاق از طرف زن

طلاق و دعاوی مربوط به آن

قبل، بعد و در حین طلاق ممکن است دعاوی مرتبط دیگری نیز طرح شود. هر یک از آن ها بر اساس قانون به نحوی خوانده می شوند. در زیر به رایج ترین دعاوی مطروحه مربوط به طلاق می پردازیم؛

  • نفقه: امکان  گرفتن نفقه از یکی از والدین در زمانی که دیگری حضانت فرزندان را بر عهده دارد.
  • محل اقامت فرزندان: حق ملاقات، حضانت انحصاری و غیره.
  • تفکیک اموال: تقسیم املاک، اموال منقول، دارایی های مالی و غیره.
  • کمک هزینه جبرانی: اگر طلاق منجر به کاهش شدید سطح زندگی یکی از زوجین شود.
  • مهریه: موضوعی مالی یا غیر مالی که زن می تواند حتی بدون طلاق آن را از مرد دریافت کند‌.

بهترین وکیل خانوادهکدام نوع طلاق را انتخاب کنیم؟

باید گفت که انتخاب نوع طلاق اصلا به خواست طرفین بستگی ندارد. باید دید که شرایط و موقعیت چگونه است مثلا در بعضی موارد می شود با دادن یک سری امتیازات و توافق بر گرفتن یک سری مزایا به شکل مسالمت آمیزی پروسه طلاق را جلو برد اما در بعضی کیس های طلاق هیچ راهی بجز طلاق یک طرفه و استناد به موارد سو معاشرت و عسر و حرج زن  و کمک گرفتن از شواهد و قرائن و اثبات سختی ادامه روند زندگی وجود ندارد، لذا نحوه طرح دعوا و دفاع و نگارش دادخواست و استناد به ادله در این نوع طلاق بسیار حائز اهمیت است که می طلبد ر این خصوص به تنهایی تصمیم نگیرید و کار را به شخص ماهر و آموزش دیده وکلای سنا بسپارید یا اگر امکان سپردن وکالت به وکیل از طرف شما مقدور نیست در حداقل ترین حالت ممکن، از وکلای خانواده بنیاد حقوقی سنا مشورت بگیرید.

وکیل پایه یک دادگستریبهترین راه حل برای طلاق توافقی

طلاق توافقی رایج ترین فرمول برای کسانی است که بدون اتلاف وقت یا رنج بردن از مشکلات مربوط به شریک زندگی به دنبال طلاق سریع هستند. هر یک از دو زوج تصمیم می گیرند که رویه های خاصی را نادیده بگیرند و با طرف مقابل موافقت کنند. این امر روند طلاق را تسهیل می کند و

البته که استفاده از یک وکیل حاذق خانواده این پروسه را کوتاه تر و کم مشقت تر می نماید.

طلاق به دلیل تقصیر شوهر و عسر و حرج

این نوع طلاق از طرف زنان انجام می شود زیرا طلاق گرفتن از طرف مردان نیاز به دلیل و علت ندارد.بسیاری از عیب ها مانند خیانت و خشونت می تواند دلیل جدایی باشد. این امکان وجود دارد که قربانی که زن است مطالبه گر باشد و در پی آسیب روحی یا جسمی که متحمل شده، بخواهد طلاق بگیرد و در عین حال از تمام حقوقی که قانون تضمین کرده است، بهره مند شود.

عیب ها و آسیب هایی که با کمک آن می توانید درخواست طلاق کنید اصلا محدود به موارد مشخصی نیست و شما می توانید با کمک گرفتن از بهترین وکیل خانواده و مشورت با او علت طلاق را در دادخواست مندرج کنید و با طرح یک دادخواست مدلل  به دلایل محکمه پسند درخواست طلاق کنید

وکیل کاربلد در خانواده

طلاق از طرف مرد

طلاق از طرف مرد نیاز به هیچ علت و دلیل و سختی و عسر و حرجی ندارد اما در خصوص حقوق زن باید توافق انجام شود

نفقه، حضانت فرزند و بسیاری از نکات دیگر می تواند محل تعارض باشد. به همین دلیل است که توصیه اکید می شود که توسط یک وکیل متخصص در امور طلاق کمک و پشتیبانی شود. مشاوره حقوقی طلاق می تواند شما را از حق و حقوق خود و فرایند طلاق آگاه کند.

نتیجه گیری

در همه ی زمینه های حقوقی و کیفری نیاز به وجود یک وکیل با تجربه و کاربلد احساس می شود. در خصوص طلاق و خانواده که از همان ابتدا می طلبد با یک بهترین وکیل خانواده مشورت بگیرید و از تمام حقوق و مزایایی که در طول زندگی مشترک برای شما بوجود آمده است مطلع شوید تا درست ترین تصمیم را بگیرید

وکلای طلاق و خانواده سنا با مدیریت کردن و به سرانجام رساندن  صد ها پرونده طلاق قابل اعتماد ترین مشاوران در این زمینه خواهند بود.

سوالات متداول مشاوره حقوقی طلاق

چه زمانی باید با وکیل طلاق تماس گرفت؟

مطمئناً با کوچکترین نگرانی حقوقی، برای اطمینان از انجام صحیح مراحل و جلوگیری از اقدامات نادرست، دریافت مشاوره تلفنی حقوقی طلاق از وکلای مجرب سنا ضروری است.

هزینه مشاوره وکیل طلاق چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی طلاق با توجه به میزان زمانی که فرد مشاور می گذارد متفاوت است. اگر به دنبال ارزان ترین مرکز برای دریافت مشاوره هستید، سنا با مشاوران مجرب در خدمت شما عزیزان خواهد بود.‌

مقالات دیگر

6 مارس 2024

با ما در ارتباط باشید