وکیل خانوم برای طلاق متخصص در امور خانواده

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله به گفتمان آنلاین با کارشناسان وینداد و دیگر کاربران بپردازید.

آنچه در این مقاله می آموزیم

یکی از مسائل و مشکلاتی که امروزه در جامعه و در بین خانواده ها به وضوح دیده می شود و بسیار گسترش یافته است، مسائل خانوادگی مربوط به طلاق می باشند. در برخی از موارد به دلیل عدم توافق زن و مرد برای طلاق، مشکلاتی رخ می دهد که بررسی و حل کردن آن ها نیازمند یک وکیل متخصص و خبره است. وکلای خانم زیادی در این حیطه به صورت تخصصی فعالیت می کنند که می توانید با مراجعه نزد بهترین وکیل خانم برای طلاق به بهترین شکل به پرونده خود رسیدگی کنید.

وکیل خانوم برای طلاق

وکیل طلاق

شاید برخی از افراد همیشه برای حل مسائل خود به دنبال انواع وکلای مرد باشند. ولی بهتر است بدانید که زنان نیز به رشد چشم گیری در سطوح مختلف جامعه الاالخصوص پرونده های طلاق دست پیدا کرده اند. بنابراین می توانید با خیال آسوده کار خود را به یک وکیل خانم واگذار کنید. این موضوع روز به روز در حوزه دادگستری در حال افزایش است و این به حدی رسیده است که دیگر نمی توان از قابلیت وکلای زن در جامعه چشم پوشی کرد. همانطور که می دانید یکی از مهمترین مسائل مربوط به زندگی مشترک، طلاق است که وکلای خانم زیادی می توانند به صورت عالی به آن رسیدگی کنند.

در واقع وکیل طلاق کسی است که با تحصیل کردن در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت در زمینه طلاق دارای تبحر و تخصص ویژه می باشد. در اصل این وکیل در همه حیطه های طلاق نیز می تواند به مسائل رسیدگی کند. این وکیل باید بتواند منصف باشد و در مراحل دادرسی حاضر باشد. همچنین باید به قوانین و مقررات طلاق به خوبی آگاه باشد تا بتواند پرونده را به نفع موکل پیش ببرد. همچنین در بعضی مواقع وکیل باید بتواند تمام تلاش خود را برای حفظ بنیان خانواده و سازگاری انجام دهد. وکیل طلاق باید دارای پرونده های موفق زیادی بوده و تجربیات زیادی در این زمینه کسب کرده باشد.

مزایای مشاوره با وکیل خانم طلاق

اغلب بیشتر بانوان برای طلاق به دنبال یک وکیل خانم می روند تا بتوانند در طول پرونده احساس راحت تری برای حل مسائل خود داشته باشند. بنابراین در این زمان، موکل نیازی نیست در تمام جلسات دادگاه شرکت کند و تا حد زیادی از بروز جنگ و دعواها و بحث های دادگاه دور خواهند ماند. از آن جایی که دادگاه برای بانوان می تواند یک محیط استرس زا باشد، مراجعه به وکیل خانم برای طلاق برای موکل زن می توان روح بخش و دلگرم کننده باشد. همچنین وکیل خانم این مسائل را بهتر می تواند درک کند و درک متقابلی در پرونده ایجاد می شود. از مهمترین دلایل مراجعه موکلین زن به وکیل خانم می توان به این اشاره کرد که آن ها می توانند حرف های خود را خیلی راحت تر بیان کنند و رازها و مشکلات خود را بازگو نمایند.

از آنجایی که حضور یک وکیل در تمام مراحل بخش های قضایی یک پرونده یک امتیاز مثبت به حساب می آید، پس در نتیجه دعاوی هر چه زوتر پایان یافته و پرونده هر چه سریع تر به اتمام می رسد. لازم است بدانید که وظیفه وکیل زن و مرد با یکدیگر تفاوتی ندارد و تنها تفاوت در میزان تخصص و تجربه آن هاست. پس در این زمان می توانید به بهترین وکیل خانم برای طلاق مراجعه کنید که از تخصص ویژه در این زمینه بهره مند باشد. البته نمی توان دقت و توجه زیاد وکلای زن را در رسیدگی به روند پرونده نادیده گرفت. معمولا زنان در پرونده های قضایی دارای توجه زیادی هستند و خیال موکل را از هر نظر راحت خواهند کرد.

تماس-با-گروه-وکلای-سنابنیاد حقوقی سنا با داشتن سالها سابقه در زمینه امور وکالتی و قبول دعاوی از وکلای خانوم و آقای متبحری تشکیل شده است که هر کدام در حیطه ی تخصصی خود مشغول فعالیتند و در این زمینه از تمام پیچ و خم امور حقوقی آگاهند و با آخرین نظرات مشورتی و رویه دادگاه آشنایی کامل دارند

شماره وکیل زن

 وظایف وکیل خانم در طلاق

بهترین وکیل خانم برای طلاق کسی است که در حدود وکالت نامه عمل کرده و از آن عدول نکند. همچنین باید موکل را از حقوق خود و سیر مراحل پرونده آگاه کند. زمانی که فردی برای رسیدگی به پرونده طلاق خود به وکیل خانم مراجعه می کند، در واقع در قراداد یکسری اختیارات توسط موکل به وکیل داده می شود. از جمله مهمترین وظایفی که یک وکیل خانم رسیدگی به پرونده طلاق موکل خود دارد، می توان به موارد ذکر شده در زیر اشاره کرد:

 • عدم نیاز به حضور پیدا کردن موکل در مراحل دادگاه
 • احقاق حق موکل
 • وکالت در ادعای اعسار
 • تنظیم توافق نامه
 • سازش بیان طرفین در صورت بروز مسائل و اختلافات خانوادگی
 • وکالت در مراجعه به مشاور
 • وکالت در استرداد جهیزیه
 • وکالت در تعیین و تکلیف حضانت فرزندان
 • وکالت در تعیین کارشناس
 • حضور در دفاتر ثبت طلاق و اجرای صیغه نامه
 • وکالت در تعیین نفقه فرزند مشترک
 • قبول کلیه حق و حقوق قانونی زوجه

حق الوکاله یا هزینه وکیل طلاق خانم

در زمان اخد وکیل طلاق، در مقابل وظایفی که وکیل انجام می دهد، موکل وظیفه دارد تا حق الوکاله ای را پرداخت کند. بنابراین پرداخت کردن این حق الوکاله به این وابسته است که حدود اختیارات وکیل در چه حد است. همچنین باید توجه نمود که وکیل تا چه مرحله ای از پرونده را هدایت می کند. بهتر است بدانید که این هزینه در بین انواع وکلا متفاوت است. از همه مهمتر، این هزینه برای وکیلی که تخصص و خبره زیادی در رسیدگی به پرونده های حقوقی دارد، بیشتر از یک وکیل معمولی است.

در بعضی مواقع ممکن است وکیل تنها به تنظیم لایحه و دادخواست پرداخته باشد و در دادگاه حضور به عمل نرساند. در این موارد هزینه کمتر خواهد شد. در نتیجه هزینه ای که قرار است موکل پرداخت کند، در قرارداد توسط وکیل تنظیم شده و مشخص می شود. ولی در بعضی مواقع ممکن است که موکل و وکیل به توافقی در بین هزینه دست پیدا نکنند. در این صورت تکلیف هزینه ای که باید پرداخت شود، براساس تعرفه قانونی می باشد که توسط دادگاه وکلای دادگستری تعیین شده است.

تماس-با-گروه-وکلای-سنا

وکلای بنیاد بین الملی سنا موظفند که با هر روشی که به مصلحت موکل نزدیک است، امور را حل و فصل نمایند و اگر پرونده ای با ارائه مشاوره و بدون گرفتن وکالت هم قابل حل است موظفند در تمام مراحل یک پرونده در کنار شخص درخواست کننده به ارائه خدمات مشاوره بپردازند تا موکل مجبور نباشد با صرف هزینه های طاقت فرسا امور پرونده اش را جلو ببرد.

کلام آخر

مسائل مربوط به طلاق و حق و حقوق زوجه امروزه به یکی از رایج ترین مشکلات در جامعه تبدیل شده است. بنابراین برای رسیدگی به این مسائل بهتر است به یک وکیل خبره خانم مراجعه کنید. بهترین وکیل خانم برای طلاق باید بتواند به صورت دائم به پرونده طلاق رسیدگی کرده و در کوتاه ترین زمان آن را به اتمام برساند.

مقالات دیگر

با ما در ارتباط باشید